FIGURIN i benmassa. Buddha. Kina. 1900-talet.

220120. FIGURIN i benmassa. Buddha. Kina. 1900-talet.

Buddha i lackad benmassa, höjd 7,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 807