MODEBILDER, 3 st, kopparstick, Frankrike, 1800-tal.

220112. MODEBILDER, 3 st, kopparstick, Frankrike, 1800-tal.

27,5 x 20 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5 x 20 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 150