TALLRIK i porslin. "World Peace plate", Picasso 25.7.61, Limoges, Frankrike.

220101. TALLRIK i porslin. "World Peace plate", Picasso 25.7.61, Limoges, Frankrike.

En World Peace plate signerad med Picasso 25.7.61 i tryckt dekor
Diameter 24 cm, stämplad Limoges, France, E.C.P.L.P.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 6 282