MATSALSGRUPP, 7 delar, Licentia, Danmark. 1900-tal.

21998. MATSALSGRUPP, 7 delar, Licentia, Danmark. 1900-tal.

Matbord längd 180 cm, bredd 100, höjd 76 cm.
Iläggsskiva 65 cm.

Iläggsskiva sprucken. Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Iläggsskiva 65 cm.

Antal besök: 3 966