FÖRVARINGSKÄRL, trä, Kina, 1800/1900-tal.

219978. FÖRVARINGSKÄRL, trä, Kina, 1800/1900-tal.

Rödmålat. Längd 38 cm.

Smärre slitage. Lös mässingsglist.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödmålat. Längd 38 cm.

Antal besök: 615