VASER 2 par samt kanna, Ystad metall.

219946. VASER 2 par samt kanna, Ystad metall.

2 par mässingsvaser höjd 10-16cm
Plåtkanna höjd 23cm
Samtliga stämplade med Ystad metall.

Ålderslitage på samtliga. Kanna med färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtkanna höjd 23cm

Antal besök: 887