SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

219933. SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Ca. 130x53 cm.

Senare glas och förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 130x53 cm.

Senare glas och förgyllning.

Antal besök: 533