VÄGGLAMPA i metall. "Coronell". Werner Schou. Electro A/S, Danmark. 1970-tal.

219930. VÄGGLAMPA i metall. "Coronell". Werner Schou. Electro A/S, Danmark. 1970-tal.

Väggarmatur i koppar samt svartlackerad metall.
Infällda glasformationer i den svartlackerade plåten
Höjd 20 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 359