KÄPPAR, 2 st med silverkrycka, 1900-tal.

219881. KÄPPAR, 2 st med silverkrycka, 1900-tal.

Längd ca. 87 cm.

Slitage, slagmärken, inskriptioner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 87 cm.

Antal besök: 588