SKÅP MED LÅDA, orientalisk stil, sent 1900-tal.

219721. SKÅP MED LÅDA, orientalisk stil, sent 1900-tal.

Höjd 188 cm
Bredd 56 cm
Djup 53 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm
Bredd 56 cm
Djup 53 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 875