Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NILS OLSSON KOMSTAD. Orrhöna på tallgren. Olja på duk. Signerad N.O Komstad.
219657. NILS OLSSON KOMSTAD. Orrhöna på tallgren. Olja på duk. Signerad N.O Komstad.
49x68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49x68 cm.
Garpenhus Auktioner
1 665