STATY, Bamana, Mali, Afrika.

STATY, Bamana, Mali, Afrika.
21959. STATY, Bamana, Mali, Afrika.

Brunfärgat trä. Föreställande en kvinna. Höjd 43 cm.

Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt slitage.

Antal besök: 988