CHRISTEL BONNETT. Olja på duk, "Bortom tid och rum", signerad.

219599. CHRISTEL BONNETT. Olja på duk, "Bortom tid och rum", signerad.

91 x 72 cm.

Duken fläckig och med några små bulor.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 72 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 689