ORIENTALISK MATTA, Kelim Anatol, Semi-antik, 412 x 180 cm.

219550. ORIENTALISK MATTA, Kelim Anatol, Semi-antik, 412 x 180 cm.

Geometriskt mönster. 2 langetterade våder.

Fläckar, lagningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 923