ESKIL HANSSON. Stilleben, olja på duk, signerad.

219532. ESKIL HANSSON. Stilleben, olja på duk, signerad.

46 x 52cm.

Slitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 52cm.

Slitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 3 329