Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
YANNICK BALLIF. Komposition, etsning, signerad och numrerad 50/70.
219524. YANNICK BALLIF. Komposition, etsning, signerad och numrerad 50/70.
44x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
44x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
606