THEODOR LUNDBERG. väggdekor, brons, monogramsign.

219509. THEODOR LUNDBERG. väggdekor, brons, monogramsign.

Relief av amoröst par vid vattendrag. Diam 36 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 154