LUKTDOSA, silver, "Hovedvandsaeg", Georg Fredrik Biehl, 1800-tal, Sønderborg, Danmark.

219489. LUKTDOSA, silver, "Hovedvandsaeg", Georg Fredrik Biehl, 1800-tal, Sønderborg, Danmark.

Delvis förgylld. Prydd med olikfärgade glasprismor. Höjd 14 cm.

Prismor med nagg. Gravyr samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 446