MATSERVIS, 58 delar, "vinranka", Hackefors.

219469. MATSERVIS, 58 delar, "vinranka", Hackefors.

16 mattallrikar
16 djupa tallrikar
16 assietter
4 uppläggningsfat, 2 såsskålar, 2 skålar, 2 lockskålar/terriner.

Slitage på förgyllningen på fåtalet delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 mattallrikar
16 djupa tallrikar
16 assietter

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 863