BÖCKER, 14 st, teknik, vetenskap, konst mm, Tyskland och Sverige.

219377. BÖCKER, 14 st, teknik, vetenskap, konst mm, Tyskland och Sverige.

Bland annat "Naturgeschichte des menschen" Dr CH Stratz, "Dampf lokomotiven", Baur Sturzer, "Uppfinningarnas bok"
"Textbook of general Botany" holman and Robbins, "Nordiska Målares Taflor", "Hundert Jahre Deutsche Eisenbahnen" 1938 med flera.

Slitage, skador. Sidor ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597