LJUSSTAKE, Järnsmide, 18/1900-tal.

219330. LJUSSTAKE, Järnsmide, 18/1900-tal.

Kopia av 1700-tals modell. Märkt: Den 14 januari Ano 1764.
Höjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 045