FIGURIN, flintgods, Arthur Percy, Gefle, 1900-tal.

219320. FIGURIN, flintgods, Arthur Percy, Gefle, 1900-tal.

Flora, höjd 32 cm
Stämplad i botten, Gefle, Percy.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flora, höjd 32 cm

Krackelyr.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 239