LUKTDOSA, silver, "Hovedvandsaeg", Frende Hansen Frendersen, Tønder, Danmark.

219245. LUKTDOSA, silver, "Hovedvandsaeg", Frende Hansen Frendersen, Tønder, Danmark.

Silver samt delvis förgylld. Dekorerad med olikfärgade glasprismor. Höjd 11 cm.

Mindre nagg samt del av silver skadad vid en glasprisma. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 351