HARRY MOBERG. Stenar med fågel. Färglitografi. Signerad H Moberg. Numrerad 26/35.

219021. HARRY MOBERG. Stenar med fågel. Färglitografi. Signerad H Moberg. Numrerad 26/35.

Diameter 27 cm.

Bruksskick, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Bruksskick, gulnad.

Antal besök: 5 612