PARTI TOBAKIANA och LEKSAKSBILAR, ca 18 delar, bl.a. Schucco.

21898. PARTI TOBAKIANA och LEKSAKSBILAR, ca 18 delar, bl.a. Schucco.

Askfat, tändare. Leksaksbil, Schuco Examico II 4004 mm.

Slitage och skador, bl.a. ett hjul löst på Schuco bilen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 939