BORDSARMATUR i glas och lackerad metall. 1960-70-tal.

218984. BORDSARMATUR i glas och lackerad metall. 1960-70-tal.

Bordslampa i klarglas och grönlackerad metall
Höjd ca 48 cm
Möjligen Orrefors.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm
Möjligen Orrefors.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 893