RING, med lila sten, 18k guld, 1968, vikt ca 6,45 gram.

218933. RING, med lila sten, 18k guld, 1968, vikt ca 6,45 gram.

Stämplad K & BC S9
Storlek 19 mm, vikt ca 6,45 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad K & BC S9

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 714