RINGAR, 3 st. 18k vitguld, 1987, vikt ca 10,39 gram.

218914. RINGAR, 3 st. 18k vitguld, 1987, vikt ca 10,39 gram.

Storlek 20 mm, vikt ca 10,39 gram.

Gravyr stämplat EISA 1987, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 580