Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STEN STURE SANDGREN. Olja på pannå, Sanddynor, signerad Sten Sture.
218836. STEN STURE SANDGREN. Olja på pannå, Sanddynor, signerad Sten Sture.
60 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
4 942