STEN STURE SANDGREN. Olja på pannå, Sanddynor, signerad Sten Sture.

218836. STEN STURE SANDGREN. Olja på pannå, Sanddynor, signerad Sten Sture.

60 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 5 341