HÖGTALARE, "Dantax" 150W Danmark.

2187497. HÖGTALARE, "Dantax" 150W Danmark.

New century Pro-Logic system I
Serial no 03020600168
Höjd 107 cm.

Bruksslitage, märken, repor, ej testad funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serial no 03020600168
Höjd 107 cm.

Antal besök: 4 748