9 vinglas höjd 18 cm
12 vinglas höjd 15,5 cm
11 champagneglas höjd 18,5 cm
12 dricksglas höjd 15 cm
11 dricksglas höjd 9,5 cm
12 dessertvinsglas 12,5 cm
11 sherryglas höjd 11 cm
11 likörglas höjd 9,5 cm
11 snapsglas höjd 12 cm.
Smärre slitage, enstaka nagg.
9 vinglas höjd 18 cm
12 vinglas höjd 15,5 cm
11 champagneglas höjd 18,5 cm
12 dricksglas höjd 15 cm
11 dricksglas höjd 9,5 cm
12 dessertvinsglas 12,5 cm
11 sherryglas höjd 11 cm
11 likörglas höjd 9,5 cm
11 snapsglas höjd 12 cm.
Smärre slitage, enstaka nagg.