12 teskedar, otydliga stämplar, 1800-talets mitt, längd ca 14 cm.
4 kaffeskedar, GAB, 1930-tal, längd 12 cm.
2+1+1 st skedar i samma modell, 18/1900-tal, längd 12,5 - 13,5 -14,5 cm.
2 st skedar varav en delvis förgylld, MGAB 1951 samt GAB otydliga stämplar, längd ca 14 cm.
Kaffesked, CGH, 1933, längd 13 cm.
Monogramdekor. Slitage.
Monogramdekor. Slitage.