SKEDAR, 2 stycken, silver, Simon Groth, Köpenhamn, 1898. Vikt 88g.

218679. SKEDAR, 2 stycken, silver, Simon Groth, Köpenhamn, 1898. Vikt 88g.

Längd 20cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 670