KRISTALLKRONA, 5-armad, 1960-tal.

218659. KRISTALLKRONA, 5-armad, 1960-tal.

Höjd 75 cm. 5 armar med ljushållare samt 5 ljuspunkter inuti kronan. Elektrifierad.

Åldersslitage. Ej funktionstestad. Någon prisma saknas samt någon skadad prisma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 739