SEKRETÄR, vitmålad, 1900-tal.

SEKRETÄR, vitmålad, 1900-tal.
218606. SEKRETÄR, vitmålad, 1900-tal.

Höjd 10 cm. Bredd 76. Djup 45 cm.

Slitage, repor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 739