Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ASTRI EKEGREN-LARSSON. Ungträd vid vatten. Olja på pannå. Signerad och daterad 1953.
218595. ASTRI EKEGREN-LARSSON. Ungträd vid vatten. Olja på pannå. Signerad och daterad 1953.
38,5x26,5 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
38,5x26,5 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
944