ASTRI EKEGREN-LARSSON. Ungträd vid vatten. Olja på pannå. Signerad och daterad 1953.

218595. ASTRI EKEGREN-LARSSON. Ungträd vid vatten. Olja på pannå. Signerad och daterad 1953.

38,5x26,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5x26,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 158