Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NUMA PATLAGEN. Människomöte. Pastell. Signerad.
218591. NUMA PATLAGEN. Människomöte. Pastell. Signerad.
31x24,5 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x24,5 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
585