BOK OCH TIDNINGAR, bland annat Julnummer Vecko-Journalen, inbundna årgångar Adam samt Fix och Foxi.

218588. BOK OCH TIDNINGAR, bland annat Julnummer Vecko-Journalen, inbundna årgångar Adam samt Fix och Foxi.

Vecko-Journalen julnummer 1939-40, 1942, 1944-46.
Tidningen ADAM inbunden årgång 1945.
Serietidningen Fix och Foxi, Årgång 2.
"Humoristischer Hausschatz, Wilhelm Busch.

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 518