PORTFÖLJ, Skinn, 1950/60-tal.

PORTFÖLJ, Skinn, 1950/60-tal.
218583. PORTFÖLJ, Skinn, 1950/60-tal.

Längd 40 cm, bredd 30 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm, bredd 30 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 874