HÄNGE, 14k guld samt möjligen jade. Kina, 1900-talets senare del.

218566. HÄNGE, 14k guld samt möjligen jade. Kina, 1900-talets senare del.

Total vikt 11,5 gram. Höjd ca 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 520