INGEMAR WILLGERT. "En rådman från fordom". Olja på pannå. Signerad I. Willgert. Daterad 1971.

218530. INGEMAR WILLGERT. "En rådman från fordom". Olja på pannå. Signerad I. Willgert. Daterad 1971.

22,5x16,5 cm
Ingemar Willgert 1928–1990.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5x16,5 cm
Ingemar Willgert 1928–1990.

Bruksskick.

Antal besök: 3 742