PARTI MÄSSING MED MERA, 20 delar, mestadels ljusstakar, bland annat Pierre Forsell, Skultuna, Gunnar Ander, Ystad metall, 1900-tal.

218468. PARTI MÄSSING MED MERA, 20 delar, mestadels ljusstakar, bland annat Pierre Forsell, Skultuna, Gunnar Ander, Ystad metall, 1900-tal.

Höjd 2 - 26 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2 - 26 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 080