LJUSSTAKAR, 8 + 4 +4 st, mässing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal.

218465. LJUSSTAKAR, 8 + 4 +4 st, mässing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal.

8 Modell L92, varav 2 i originalask, höjd 5 cm.
4 Modell L98, höjd 4,5 cm.
4 Modell L125, höjd 4,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 Modell L98, höjd 4,5 cm.
4 Modell L125, höjd 4,5 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 6 824