LJUSSTAKAR, 5 + 3 st, Metallslöjden Gusum. 1900-talets slut.

218459. LJUSSTAKAR, 5 + 3 st, Metallslöjden Gusum. 1900-talets slut.

5 ljusstakar, rektangulär form, daterade 1988, höjd 3,5 - 6,5 cm.
3 ljusstakar, höjd 5,5 - 7 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 2 586