FOTOGENLAMPA, takmodell, smide, sent 1800-tal. Total längd ca. 125 cm.

218450. FOTOGENLAMPA, takmodell, smide, sent 1800-tal. Total längd ca. 125 cm.

Vit kupa i glas. 9 ljushållare.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 658