DOCKA "Drumming Mickey Mouse", Linemar, Japan 1950-60-tal.

218427. DOCKA "Drumming Mickey Mouse", Linemar, Japan 1950-60-tal.

Lackerad plåt med plyschklädsel. Trummar, går, vickar på huvudet, samt lyser med ögonen vid igångsättande. 2 st D batterier. Inklusive originalkartong.

Spricka över nosen. Slitage och revor i kartongen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 496