NÖTKNÄPPARE, 6 st, skuret trä, bla. krokodil.

218419. NÖTKNÄPPARE, 6 st, skuret trä, bla. krokodil.

Längd 16,5 - 34 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16,5 - 34 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 646