SYMASKIN, med gjutjärnsunderrede, Singer, H. Sackmann, Stockholm.

218394. SYMASKIN, med gjutjärnsunderrede, Singer, H. Sackmann, Stockholm.

The singer Victoria B
Underrede längd 73, bredd 44, höjd 75,5 cm
Symaskin längd 39, bredd 12, höjd 23 cm.

Symaskin med bruksslitage, underrede med skador och slitage på träskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

The singer Victoria B

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 10 147