WILLIAM GISLANDER. Fåglar vid vattendrag, olja på pannå, signerad.

21838. WILLIAM GISLANDER. Fåglar vid vattendrag, olja på pannå, signerad.

50 x 60 cm.

Smärre slitage i övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Smärre slitage i övre kant.

Antal besök: 2 012