STOLAR i teakbetsad bok. 4 st. "Della", Ikea. 1950-tal.

218350. STOLAR i teakbetsad bok. 4 st. "Della", Ikea. 1950-tal.

Stolar med genombruten ryggbricka och horisontella ribbor och stoppad sits
Höjd 82 cm
Bredd 43,5 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm
Bredd 43,5 cm
Djup 43,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 4 792